Koncertowanie na ekranie

Szansa dla zespołów, dla których stan zagrożenia epidemicznego przekreślił plany

Cykl koncertów zrealizowanych bez udziału publiczności, zarejestrowanych w formie video i umieszczonych w sieci. Projekt jest szansą dla zespołów, które w roku 2020 planowały zadebiutować na polskiej scenie muzycznej, wydać płytę lub wyruszyć w trasę koncertową, a obecna sytuacja związana z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego przekreśliła ich plany.

Planujemy zrealizować cykl co najmniej 10 koncertów (ilość koncertów może wzrosnąć proporcjonalnie do sumy pozyskanych środków). Zwracamy koszty przejazdu ( do 1.000 zł na zespół), gwarantujemy zakwaterowanie oraz gotowy materiał filmowo – muzyczny, który zostanie zarejestrowany do wykorzystania na własny użytek zespołu.

Nagrania z koncertów będą ukazywać się cyklicznie jako premiera na portalu YouTube. Finalny materiał filmowy będzie przygotowany również dla ON. Zgłoszenia przyjmujemy od 15 czerwca 2020 r. do zakończenia projektu. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dobór wg. klucza ustalonego przez komisję konkursową.

Kontakt z nami

Porozmawiajmy, skontaktuj się z nami:

Wszelkie pytania należy składać za pomocą adresu e-mail: koncertowanienaekranie@gmail.com lub telefonicznie: 793 620 800.

Częste pytania

Nie wahaj się! Bądź częścią naszego muzycznego projektu

Projekt skierowany jest do zespołów, które planowały zadebiutować na polskiej scenie muzycznej, wydać płytę lub wyruszyć w trasę koncertową, a obecna sytuacja związana z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego przekreśliła ich plany.

Przeczytaj FAQ