Doradca kredytowy - koncertowanienaekranie.pl

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy

Centrum Finansów Pama zajmuje się szeroko pojętym doradztwem finansowym. Korzystając z usług doradcy kredytowego dowiesz się między innymi jak obniżyć ratę kredytu, jak porównać różne oferty kredytowe lub ubezpieczeniowe oraz jak zdobyć środki na prowadzenie działalności gospodarczej.


Centrum Finansowe Pama to zespół profesjonalnych i rzetelnych osób, które z pasją pracują nad tym, żeby znaleźć satysfakcjonujące rozwiązania finansowe. Jest to doradca kredytowy, który w sposób kompleksowy podchodzi do oferowanej pomocy. Pracownicy Centrum Finansów Pama wiedzą jak indywidualnie rozpatrzyć sytuację każdego klienta.


Oferowana pomoc dla klientów indywidualnych dotyczy różnych produktów finansowych, między innymi kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń. Z kolei przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc w wybraniu firmowych kredytów gotówkowych, kredytów obrotowych, kredytów inwestycyjnych, ubezpieczeń grupowych oraz ubezpieczenia OC działalności. Podobny zakres ma oferta dla gospodarstw rolnych.

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy
ul. Rynek 4
83-300 Kartuzy
Tel: 587367666
www: https://www.cfpama.pl/