Pościel antyalergincza - koncertowanienaekranie.pl

Derma Clothes MARIUSZ MIELCZAREK

Bieliznadlaalergików.pl to sklep internetowy z bawełnianą odzieżą z jonami srebra oraz pościelą dla alergików. Bawełniane produkty wyposażone w jony serca sprzyjają leczeniu egzem. Tego typu produkty są w szczególności wybierane przez osoby mające problem z atopowym zapaleniem skóry. Sklep oferuje niedrogie produkty, które przynoszą ulgę cierpiącej skórze.


Najbardziej charakterystycznym produktem jest Mata^Care, która jest wykonana z czystej certyfikowanej bawełny organicznej i srebra. Jest to produkt, który stanowi barierę dla bakterii i alergenów. Poza tym bardzo dorbze chroni przed roztoczami kurzu domowego.


Wśród szerokiego asortymentu można znaleźć między innymi maseczki antybakteryjne, antyroztoczowe pokrowce na materace do łóżka, pościel antyalergincza, prześcieradła oraz antybakteryjną odzież (kalesony, koszulę z długim rękawem, piżamę a nawet kominiarkę ochronną).


Poza atopowym zapaleniem skóry produkty tego typu są rekomendowane dla osób zmagających się z łuszczycą skóry, grzybicą skórną, opryszczką, trądzikiem oraz wieloma innymi problemami skórnymi.